• Marmara Atalar Sürücü Kursu
    • Korkusuzca trafiğe çıkabilirsiniz...
    • Marmara Atalar Sürücü Kursu
    • Ehliyetinizi iyi bir kurumdan alabilirsiniz...

Özel Direksiyon Dersi Hakkında


Trafikte özel direksiyon eğitimini bölgenin en iyi Usta Öğreticisi'nden almak ister misiniz ? 

Usta öğreticimiz Önder GÜRSAVAŞ'tan ders almanın ayrıcalıkları için fırsatlarımız , özel avantaj ve tekliflerimiz için BURADAN irtibata geçebilirsiniz...

* Ders aralarında 15-20 dakikalık gereksiz ve uzun molalar verilmez , zamanınızdan çalınmaz...Ayrıca 1 saat dediğimiz süre gerçek anlamdaki 1 saattir.Yani 60 dakika... 

EHLİYET ALDINIZ AMA İSTANBUL ŞEHİRİÇİ TRAFİKTE ARABA KULLANMAYA ÇEKİNİYOR MUSUNUZ ? 

Uzman Öğretmenlerimiz ve tüm güvenlik önlemleri alınmış resmi kayıtlı tam donanımlı araçlarımızla vereceğimiz özel direksiyon dersi ile sizi İstanbul trafiğine güvenle hazırlıyoruz 

YENİ BİR İŞE BAŞLAYACAKSINIZ 

ve işyerine bilmediğiniz ve yeterli olmadığınız halde '' araba kullanmayı biliyorum,aktif olarak trafikte araba kullanabilirim''dediniz. Endişelenmeyin hızlı bir özel direksiyon dersi eğitimi programıyla, sizi kısa bir sürede İstanbul trafiğine tek başınıza çıkabilecek düzeye getiriyoruz.

SİZ BAYANLAR KAPIDA EŞİNİZİN ARABASI DURUYOR 

ama siz halen çocuğunuzu okula, kreşe servisle yada taksiyle gönderiyorsunuz. Evin ihtiyaçları alınacak, markete gidilecek, bir arkadaşınızı ziyarete gideceksiniz ama siz araba kullanmayı bilmediğiniz için her zaman eşinizi beklemek zorunda kalıyorsunuz. ''araba kullanmak özgürlüktür ''Artık Özel Direksiyon Dersi eğitimi alma zamanı gelmedi mi sizce !

EHLİYETİNİZİ ALALI UZUN ZAMAN OLDU 

ama ailedeki bireylerin bağırmaları yüzünden cesaretinizi toplayıp bir türlü araba kullanamadınız. ''Tam çalışalım diyoruz bir yanlışımda bağırmalar , kızmalar vs. Bu yüzden üzerime korku bindi. Korkularımı yenmemi sağlayacak bana araba kullanmanın tüm inceliklerini öğretecek bir Direksiyon Hocası istiyorum.''' diyorsanız özeldireksiyon dersi eğitimi için doğru yerdesiniz.

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ EĞİTİMİ 

esnasında meydana gelebilecek olan kaza veya trafik cezalarından öğrencilerimiz asla ve asla SORUMLU TUTULMAZ.Bu tür cezalar şirketimizce karşılanır. 

KENDİ ARACINIZ VAR VE KENDİ ARACINIZLA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ EĞİTİMİ ALMAK İSTİYORSANIZ

Direksiyon Öğretmeni sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra, isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla direksiyon kursu verilmektedir.

TRAFİK FOBİSİ ( KORKUSU ) var ve nasıl yeneceğinizi bilemiyorsunuz Direksiyon Eğitimi ciddi bir iştir.Sizin, sevdiklerinizin ve diğer insanların hayatı söz konusu. Gelin uzman Direksiyon Öğretmenlerimizle size yardımcı olalım ve vereceğimiz özel direksiyon dersi eğitimi ile sizi İstanbul şehiriçi trafiğine güvenle hazırlayalım.

ÖZELLİKLE DAHA ÖNCE KAZA GEÇİRMİŞ bireylerin korkularını yenmeleri kolay olmaz. Ama Önder Bey gibi bir uzmanın yardımıyla ne kadar kısa sürede trafiğe adapte olacaklarına inanamıyacaksınız ! Kamil Öğretmenin onlarca psikiyatrist ve psikolog öğrencisi vardır . Özel Direksiyon Dersleri eğitimi esnasında gerektiğinde yardım alarak, daha önce kötü bir kaza deneyimi yaşamış onlarca öğrencimizi güvenle tekrar trafiğe kazandırdık.

İstanbul da trafikte özel Direksiyon Eğitimi gerçek mesleği öğretmen olmayan sadece araba kullanmasını bilen şahıslar tarafından yapılmaktadır.Bu kişilerden özel direksiyon dersi,eğitimi alan insanların büyük çoğunluğu birşey öğrenemedikleri için daha sonra bize geliyorlar. Korsan öğretmenler vakit ve para kaybına yol açtığı gibi , öğrenme psikolojisini de bozuyorlar.Referanslarımızı okuyun lütfen. Siz eğitimli insanlar iyi biliyorsunuz ki; Bilmek ayrı ama öğretmek apayrı bir yetenek ister. Çoğu kimse bilir ama bildiğini iyi aktaramaz. 

UNUTMAYIN SİZ ŞOFÖR KOLTUĞUNDAYKEN HEM KENDİ HEMDE SEVDİKLERİNİZİN HAYATLARI SİZE EMANET 

Belki de alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalmasına vesile olacak. Bizim tek farkımız kaza yüzü görmeden size tecrübe kazandırıp, trafikte yerinizi almanızı sağlamak. Önceliğimiz hizmette kalite ve sizlerin can güvenliği.

Neden Özel Direksiyon Dersini Sürücü Kursundan Almalıyım ?
Biliyorsunuzdur internette site kuran direksiyon usta öğreticileri var.Uygulamaları ve uzmanlıkları ne derecedir bilinmez ancak Trafik kanunu der ki ; "Trafikte direksiyon eğitimi vermeye yetkin kişiler (Direksiyon Usta Öğreticiliği Belgesine Sahip Kişiler") MEB'e bağlı bir Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursunun kadrolu veya sözleşmeli eğitmeni olmak zorundadır.


Yani buradan anlayacağınız üzere belge sahibi olunsa dahi bu usta öğreticilerin haricen ders vermesi kanunen yasaktır.Ki birçoğu çeşitli sektörlerde emekli olmuş , ek gelir arayan amatörlerdir.

Ayrıca trafikte özel ders verilen araç kuruma veya şahsınıza dahi ait olsa , ders esnasında araç üstünde "Acemi Sürücü" başlığı olması zorunludur.

Ufak bir kar sağlayayım derken büyük cezalarla karşı karşıya kalmanız kuvvetle muhtemeldir.Böyle bir durumda korsan eğitmenler hiç bir sorumluluk üstlenmez ve hatta irtibat bilgileri bir anda uçup gidebilir,ulaşamazsınız.Zaten fiyatları da bizlerden daha iyi değildir...

Özellikle ehliyet sahibi olmayan bireylerin kayıtlı olmadıkları bir sürücü kursundan veya korsan eğitmenlerden eğitim almaya çalışmaları da çok büyük bir risktir.Şöyle ki ehliyet sahibi olmayan bireylerin trafiğe çıkabilmesinin tek koşulu bir sürücü kursuna kayıtlı olması ve sürücü kursunun adına düzenlediği "K" belgesinin olmasıdır.Özel direksiyon eğitimi veren kurumlar elbette vermiş olduğu sürüş eğitiminin bedelini alacaktır. Neticede bu işi yapmakta ve bu işten kazanç sağlamaktadır. Belirlenen fiyatlar altına inmek, dürüstlük ötesine geçmek demektir. Bahsedilen eğitim kriterleri dâhilinde cüz-i miktarda olan kazancı artırmak için zamana oynamak, pratikten çok teori ile zaman geçirmek. Marmara Atalar Sürücü Kursu eğitmenlerinin etik ve profesyonellik değerlerine kesinlikle uymaz...

Harcanan zaman + emek + yakıt + araç deformasyonu + vergi + iletişim giderleri + servis ve kasko = ÖZEL DİREKSİYON DERSİÖzel direksiyon dersi kartal , kartal direksiyon dersi , direksiyon eğitimi , sürücü okulu , sürücü kursu , atalar , rahmanlar , petrol iş , asrın , çelebiler , vizyon , cevizli , maltepe , pendik , kartal , araba , araç , sürme ,Özel Direksiyon Dersi Verenler İstanbul direksiyon kursu başakşehir direksiyondersi pendik maltepe kurtköy aydos tuzla bostancı Ozel Direksiyon Egitimi direksiyon egitimi  direksiyondersi  araba kullanmayı öğrenme direksiyon hocası direksiyon öğretmeni sürüş dersi araba kullanma direksiyon kursu  direksiyon egitimi ozel direksiyon dersleri kartal özel direksiyon okulu kartal direksiyon dersi kartal direksiyonda özel ders kartal trafikte özel direksiyon eğitimi akrtal trafikte özel ders kartal trafikte ders kartal özel direkssiyon dersi kartal sürüş dersi kartal

Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 32° 22°
Facebook'ta Biz